Muğla

Jandarma Muğla’da hırsızların korkulu rüyası oldu

Muğla İl Jandarma Komutanlığı tarafından Bodrum, Ula ve Seydikemer İlçelerinde meydana gelen 4 hırsızlık olayı aydınlatıldı. 4 hırsızlık şüphelisi yakalanarak haklarında adli işlem başlatıldı.

Muğla İl Jandarma Komutanlığı tarafından hırsızlık olaylarının faillerinin tespiti ve yakalanması maksadıyla Jandarma Suç Araştırma Timleri tarafından tarihler arasında Bodrum, Ula ve Seydikemer İlçelerinde meydana gelen 4 hırsızlık olayı aydınlatıldı. 4 hırsızlık şüphelisi yakalanarak haklarında adli işlem başlatıldı.

Meydana gelen 1 tekne motoru hırsızlığı, 2 motosiklet hırsızlığı ve 1 işyerinden hırsızlık olayında çalınan malzemeler sahiplerine teslim edildi.

Muğla İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan açıklamada, Muğla ilinde toplumun huzur ve güvenliğinin sağlanması, hırsızlık olaylarının önlenmesi, hırsızlık olaylarının faillerinin tespiti ve yakalanması amacıyla çalışmaların kararlılıkla devam edeceği kaydedildi.

Hırsızlık zanlılarının yakalanmasıyla birlikte bulunan çalıntı motosikletler de sahiplerine iade edildi. Motosikletlerinin bulunmasına oldukça sevinen vatandaşlar, jandarmaya minnettarlıklarını bildirirken, başarılı çalışmalarından ötürü de tebrik etmeyi ihmal etmedi.

Başa dön tuşu