Muğla

Kıyı Emniyeti Fethiye’de denizin ortasında bozulan tekneyi kurtardı

Muğla’nın Fethiye ilçesi açıklarında motoru arızalanarak sürüklenen 5 metrelik tekne, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü ekipleri tarafından kurtarıldı. İçinde 2 kişinin bulunduğu teknenin imdat çağrısı üzerine bölgede bulunan Tahlisiye-5 hızlı tahlisiye botu tarafından çekilen tekne Fethiye’de özel bir marinaya güvenli bir şekilde yanaştırıldı.

Fethiye’de 5 metre uzunluğundaki özel bir tekne denizin ortasında bozuldu. Arıza yapan teknede bulunanlar bir an denizin ortasında bozuk bir teknenin ortasında kalmanın verdiği etkiyle kısa süreli korku ve panik yaşadı. Yaşanan korku ve panik anları Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü ekiplerinin olay yerine gelmesiyle son buldu. Ekipler tekneyi denizin ortasında mahsur kalmaktan kurtardı.

Muğla’nın Fethiye ilçesi açıklarında seyrederken motor arızası yaşayan ve sürüklenen tekne, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü ekipleri tarafından kurtarıldı.

Fethiye Şövalye Adası açıklarında hareket halinde olan ve içerisinde 2 kişinin bulunduğu 5 metre uzunluğundaki teknenin motor bölümünde arıza meydana geldi. Tekneden yapılan yardım çağrısı üzerine Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü’nün bölgedeki Tahlisiye-5 hızlı kurtarma botuna çekilen 5 metrelik tekne, güvenli bir şekilde Fethiye’deki özel bir marinaya yanaştırıldı.

Başa dön tuşu